Forum Serwera PSLZ

Forum Serwera PSLZ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-23 18:18:52

Strikes
Administrator
Dołączył: 2016-05-14
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Wątek w którym piszemy podania.

Otwieram rekrutację na moderatora serwera PSLZ. Jeżeli chcesz dostać się na to stanowisko napisz ładne, wyczerpujące podanie. Rekrutacja jest otwarta dla osób, które wiedzą z czym wiąże się to stanowisko i są w stanie wchodzić na serwer systematycznie. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse, wspomnij o nissanie 240sx



Wzór Podania:


Login z serwera: Tu wpisz swój login z serwera.
Imię: Tu wpisz swoje imię
Wiek: Tu wpisz swój wiek
Staż na serwerze: Wypisz swój staż (dni/godziny)
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Wypisz swoje kary, lub napisz, że ich nie było.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK/NIE
Czy cierpisz na dysleksję etc.: TAK/NIE
Coś o sobie: Napisz coś o sobie, jaki jesteś. ew. Hobby itd.
Dlaczego PSLZ: Napisz, dlaczego grasz na naszym serwerze i ubiegasz się o to stanowisko.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Krótki list motywujący.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: tak jak w temacie.

Rekrutacja zakończy się pierwszego czerwca, wyniki ogłoszę krótko po tym czasie. Powodzenia.


RCON PSLZ | Don La Cosa Nostra

Offline

#2 2016-05-23 18:22:39

RooV
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-21
Liczba postów: 4
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: Tu wpisz swój login z serwera. : Roov
Imię: Tu wpisz swoje imię: Aleks
Wiek: Tu wpisz swój wiek: 15
Staż na serwerze: Wypisz swój staż (dni/godziny): Jedenaście godzin na owej edycji. Całe dwie poprzednie.
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Wypisz swoje kary, lub napisz, że ich nie było: Nie byłem.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK/NIE: TS3 Tak, mikrofon nie.
Czy cierpisz na dysleksję etc.: TAK/NIE: NIE
Coś o sobie: Napisz coś o sobie, jaki jesteś. ew. Hobby itd. : Jak napisalem wyżej. Nazywam się Aleks i mam 15 lat. Mieszkam w Łodzi. Interesuje się Low riderami oraz sportem (Hokejem)
Dlaczego PSLZ: Napisz, dlaczego grasz na naszym serwerze i ubiegasz się o to stanowisko.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Krótki list motywujący. : Pierwszą sprawą od której chciałbym zacząć jest po części moja osoba - nie jestem osobą 'sztywną' która bezwzględnie trzyma się regulaminu i na siłe próbuje danemu graczu wplepić bana, wręcz przeciwnie - w pierwszej kolejności staram się po części zrozumieć zachowanie danego gracza, zamiast od razu go banować (co nie oznacza że będę puszczał płazem większe/mniejsze przewinienia) i już po wyjaśnieniu danego gracza możliwe że zmniejsze wymiar danej kary - jak to robiłem już kiedyś posiadając tą range i muszę przyznać - nieźle to wychodziło.
Jestem osobą aktywną i gdy w dany dzień nie mam dużej ilości nauki jestem w stanie przesiedzieć na serwerze nawet kilka godzin w tym czasie pomagając graczom nowym czy tym już doświadczonym na tym modzie. Dodatkowo przy ewentualnej akceptacji mojego podania będę również spędzał te kilka godzin ogarniając chat (oczywiście nie twierdze że będę siedział 24/7 na serwerze i ogarniał chat.
Warto również dodać że nie jestem ideałem człowieka, osobiście staram się dawać graczom jak najlepszy przykład (co niestety nie zawsze mi wychodzi  ^^).
Jestem osobą pomocną i sumienną oraz co ważniejsze - nie faworyzuje żadnych graczy. Jak już napisałem w moim wcześniejszym podaniu - według mnie jak i innych osób są to najważniejsze cechy, które powinien posiadać moderator.
Jak już pisałem we wcześniejszym podaniu - głównie dzięki mojemu doświadczeniu i aktywności jestem w stanie PO CZĘŚCI pomóc w rozwoju serwera. Otóż jak wiadomo osoba która zobaczy na serwerze kogoś, kto posiada wcześniej wymienione cechy (zdanie wcześniej) chętniej zaprosi graczy na serwer czy zostanie na dłużej od osoby która zobaczy na serwerze nieład i niedoświadczenie administracji.
Warto również zaznaczyć że jestem osobą w miare cierpliwą pod względem prowokacji innych graczy, wyzwisk i tym podobnych, więc wszelakie tego typu zachowania postaram się ignorować (chociaż czasami puszczają mi nerwy).
Posiadam poczucie humoru - z wielu rzeczy potrafię się zaśmiać, pożartować, lecz wiadomo - jak wszystkie rzeczy z umiarem, do pewnego momentu.
Ostatnią już rzeczą którą warto zaznaczyć że nie składam podanie do tak zwanego 'szpanu' rangą tylko rzeczywiście po to, aby zapanować głównie nad chatem, pomóc administracji w wielu kwestiach.

Na samym końcu tego punktu dopiszę, że jest jeszcze kilka argumentów, które mógłbym wymienić, ale napisał bym praktycznie słowo w słowo to, co wcześniejsi kandydaci napisali w swoich podaniach i ludzie będą mogli je dostrzec po ewentualnej akceptacji mojego podania. Dodatkowo nie ma się jeszcze co specjalnie rozpisywać, żeby ktoś to przeczytał
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: tak jak w temacie: Tak jestem

Ostatnio edytowany przez RooV (2016-05-23 18:25:31)

Offline

#3 2016-05-23 18:31:07

Piotrek4692
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: Piotrek4692
Imię: Piotrek
Wiek: 13
Staż na serwerze: na poprzedniej edycji dłużo
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: 2 lub 1 ban ale nie pamietam
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK
Czy cierpisz na dysleksję etc.: NIE
Coś o sobie: Nazywam się Piotrek mam 13 lat. Interesuje się pożarnictwem i medycyną.
Dlaczego PSLZ: Na innych serwerach byłem modem i wiem że nie jest to łatwa praca.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Jestem ogarnięty. Czasami bratu dam a on odwala.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: tak

Wspominam o nissanie 240sx

Offline

#4 2016-05-23 21:21:00

xPrawY
Użytkownik
Skąd: Konin
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 9
Windows 7Internet Explorer 8.0

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: |ASAPD|xPrawY
Imię: Patryk.
Wiek: 15.
Staż na serwerze: Około 4-5 dni. ( 52 godziny ).
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Nie byłem nigdy karany na serwerze.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK.
Czy cierpisz na dysleksję etc.: NIE.
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Chodzę do 2 gimnazjum w Rychwale nie daleko Konina ( Woj. Wlkp ). Jestem kultularnym,spokojnym i miłym 15-latkiem. Interesuje się sportem a mianowicię piłką nożną, także Policją i Straża Pożarną..
Dlaczego PSLZ: Na ten serwer wszedłem przypadkowo. Poprostu wyszukałem polski serwer... I znalałem ten. Po wejściu odrazu serwer mnie zaciekawił. Poznałem ciekawych graczy ( Wy wiecie o kogo chodzi xDDD ). Staram się o tą rangę ponieważ chcę spróbować czegoś nowego.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Wiem z czym się trzeba liczyć na randze moderatora. Gdy ktoś sobie zasłuży na kicka/bana/mute potrafie mu to dać. Oczywiście nie jestem taki że przestrzegam wszystkiego ale próbuje się starać. Potrafie pomóc nowy graczom/ nie doświadczonym którzy chcą poznać lepiej serwer. Gdy jaki kolwiek gracz poprosi mnie o pomoc, pomagam mu jak tylko mogę. Cieszę się zawsze gdy pomoge i zawsze wysłuchuje go do końca. Myślę że jestem gotów na range Moderatora na tym serwerze i mam nadzieje że się spisze na + gdy oczywiście dostanę tę range.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: Tak.
Wspominam o Nissanie 240sx. Nissan 240SX – kompaktowy samochód sportowy przygotowany przez Nissana z myślą o rynku północnoamerykańskim w 1989. Zastąpił on w 1989 model 200SX (RWD). 240SX wyposażony był w czterocylindrowy silnik KA24E o pojemności 2,4 l, który napędzał koła tylne. Model doczekał się dwóch generacji, S13 (1989-1994) oraz S14 (1995-1998), obie oparte były na płycie podłogowej S. Samochód wykazuje podobieństwo do innych modeli opartych na tej samej platformie: Silvia, 180SX oraz 200SX.

Ostatnio edytowany przez xPrawY (2016-05-23 21:28:33)

Offline

#5 2016-05-25 16:09:35

Grom200
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: Grom200
Imię: Maks
Wiek: 14
Staż na serwerze: Ok.2 tyg/1
Czy byłeś karany na serwerze: Dostałem na serwerze jednego bana za to, że wystawiłem w ASAPD źle mandat.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK
Czy cierpisz na dysleksję etc.: NIE
Coś o sobie: Jestem miłym, spokojnym zrównoważonym nastolatkiem. Uwielbiam odgrywać akcje typu RP. Moje zainteresowania to głównie:
-Muzyka
-Koszykówka
-Służby mundurowe.
Gdy jest obok mnie osoba, która ma jakiś problem nie zostawię jej samej, lecz pomogę. Jestem również pomocny i sympatyczny.
Dlaczego PSLZ: Ponieważ gram już od dłuższego czasu na tym serwerze, dostałem się do policji i sądzę, że to tylko początek i chciałbym rozszerzać że tak powiem swoją działalność na serwerze.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Chciałbym zostać moderatorem by dbać o serwer. Wiem, że w ostatnich czasach mało grałem na serwie z powodu obowiązków,lecz teraz mam o wiele więcej czasu niż wcześniej i obiecuje że będę spędzał na serwerze przynajmniej 3 godziny dziennie.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: Tak.

Offline

#6 2016-05-25 21:06:12

BossManek
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-25
Liczba postów: 1
WindowsChrome 46.0.2486.0

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: Tu wpisz swój login z serwera.    Bossman
I mię: Tu wpisz swoje imię: Adam
Wiek: Tu wpisz swój wiek : 16
Staż na serwerze: Wypisz swój staż (dni/godziny): 1 h
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Wypisz swoje kary, lub napisz, że ich nie było. Nie było
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK/NIE  Nie
Czy cierpisz na dysleksję etc.: TAK/NIE NIE
Coś o sobie: Napisz coś o sobie, jaki jesteś. ew. Hobby itd. : Informatyk , Szukam skryptów przez stronki i pomagam własnię przez to .
Dlaczego PSLZ: Napisz, dlaczego grasz na naszym serwerze i ubiegasz się o to stanowisko.: Bo Ten serwer jest fajny fajne podmianki dużo graczy.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Krótki list motywujący.: Będę szukał skrypty Mody i tede i pomagał
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: tak jak w temacie. Tak.

Offline

#7 2016-05-27 19:36:24

Aleksandra
Moderator
Dołączył: 2016-05-27
Liczba postów: 3
WWW
MacintoshSafari 7534.48.3

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: Ola133
Imię: Ola
Wiek: 15
Staż na serwerze: Wypisz swój staż (dni/godziny) 41h-42h
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jakie: Nie byłam karana jeszcze.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK
Czy cierpisz na dysleksję etc.: NIE
Coś o sobie: Mam na imię Ola. Mam 15 lat moje hobby to gra w tenisa ziemnego. Uwielbiam słuchać muzyki szczególnie: Pop, rap czasem, remixy jakeś. Gra w tenisa ziemnego jest jak moje życie z którym trzeba pokonać. Cały czas mnie zastanawia jak będzie szybka jazda wyglądała nissanem 240sx [sred])
Dlaczego PSLZ: Dlaczego wybrałam ten serwer i to stanowisko ? Ponieważ lubię serwery związane z odgrywaniem czynności postaci. Czyli właśnie takie rp na, na roleplay dobrze się znam nie chce popełniać głupich błędów na temat. Pisze ktoś do mnie a ja nagle jestem w temacie. Tego naj ale  to naj nie lubie jak ktoś nie ogarnia rp. A moje stanowisko sapd jest dobre jak narazie nic nie mam upomnień regulaminu się trzymam. Stanowisko moderatora, zawsze chciałam pomagać serwerowi w zaplacie jak nie starczy, kultura na chacie u mnie może być stosowana. Nie lubię jak gracze przeklinają obrazaja się nawzajem na chacie to jest nie miłe tylko straszne co robią. Więc chciałam pomóc serwerowi od siebie całą siłę bym włozyla w to stanowisko.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Ponieważ na innych serwerach byłam już moderatorką wiem jak jest jaki moderator ma panel i ma też swoje ograniczenia do swoich czynow. Sama wiem że na chacie ma być kultura nie może byc takie coś że moderator wyzywa gracza bo później są skargi. Jeżeli chodzi o stanowisko moderatorki, to ja myślę że dla innych jest łatwo a dla mnie trudno. Trzeba wyczekać cierpliwie na podanie nie wnerwiać rconów pisaniem na chacie i na pm typu *sprawdzisz podanie na forum do rekrutacji na moda ?!* według mnie nie powinno takiego czegoś być ponieważ administracja nie może ani pomóc graczu, przeczytać reporta, pomóc drugiemu rconowi w potrzebie albo w pomocy na evencie.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: Tak jestem.

Ostatnio edytowany przez Aleksandra (2016-05-27 19:40:51)


San Andreas Police Departament - Zawsze gadamy przez ts`a jest super. Najlepsza ekipa kocham was  ;°

Offline

#8 2016-05-29 12:14:12

maciek07
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-14
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 46.0

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: maciek07/Max
Imię: Maciej
Wiek: 14
Staż na serwerze: 12.45
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: nie miałem żadnych kar na serwerze
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TS3 mam, ale mikrofon popsuty
Czy cierpisz na dysleksję etc.: nie
Coś o sobie: Jestem cierpliwy, wyrozumiały i mądry. Moje hobby to karate. Bardzo interesuję się strażą pożarną i służbami mundurowymi. Bardzo lubię pomagać innym i ryzykować życie. W przyszłości pragnę zostać strażakiem.
Dlaczego PSLZ: Wybrałem ten serwer, ponieważ macie tutaj dużo frakcji, oraz można zrobić własny gang/organizacje. Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ nie lubię jak ktoś przeklina i wyzywa, to mnie od dawna wkurza w życiu. Myślę, że takim graczom, którzy przeklinają i wyzywają, powinna im się należeć kara. Lubię pracować dla serwera i pomagać mu. Moderator nie powinien przeklinać i wyzywać innych graczy (myślę że wtedy jest degrad).
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Jak już wcześniej wspominałem, lubię pomagać innym.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: postaram się [sred])

Pozdrawiam [sred])

Offline

#9 2016-05-29 19:38:24

DzoNy
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-29
Liczba postów: 9
Windows 7Chrome 51.0.2704.63

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: DzoNy
Imię: Jędrek
Wiek: 13 lat
Staż na serwerze: 1h jak to pisze.
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Na tej edycji żadna kara.
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: Posiadam komunikator głosowy Team Speak3 oraz sprawny mikrofon.
Czy cierpisz na dysleksję etc.: Nie.
Coś o sobie: Witam, mam na imię Jędrek i mam 13 lat, chodzę do 6 kl jeszcze niestety. Interesuję się na codzień nauką, pożarnictwem oraz sportem.
Dlaczego PSLZ: Ponieważ serwer jest doskonały co do poprzednich edycji [dblpt]))
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Dlaczego? Chcę pomagać graczom oraz karać ich za złe zachowanie. Myślę, ze nadaje się na to stanowisko. Nie zmarnuje tej szansy jak się dostane.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: Oczywiście.
Wspominam o Nissanie :3

Offline

#10 2016-05-29 19:42:28

WhiteeNygaa
Moderator
Dołączył: 2016-05-14
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: WhiteeNygaa

Imię: Dawid

Wiek: 15

Staż na serwerze: 64h

Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: Nie

Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TAK

Czy cierpisz na dysleksję etc.: NIE

Coś o sobie: Mam na imię Dawid i mam 15 lat. Moje zainteresowania to militaria, 2 wojna światowa, ASG i harcerstwo. Typ muzyki jaki słucham to RAP, trap i czasem rock. Pochodzę z Małopolski.

Dlaczego PSLZ: Gram na tym serwerze ponieważ nie jest jakimś RP, który tylko się na tym skupia. Można normlanie pogadać, pośmiać się i pograć z administracją. Nie posiada on dużo podmianek i to mi się podoba. Administracja często pomaga jak mam w czymś problem i to szczególnie ten argument mnie przekonał aby tu zagrać.

Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Jak krótki to krótki [dblpt]) Nie mam wielkich doświadczeń z tą funkcją, lecz poradził bym sobie z tą funkcją. Jestem typem gracza przyjaznego i jak ktoś potrzebuje pomocy to umiem mu pomóc, nawet gdyby się zapytał mnie o Nissana 240sx [dblpt]). Często wchodzę na ts3 i mile tam spędzam czas z innymi graczami, szczególnie administracją. Jestem typem człowieka, co potrafi porządnie ukarać za coś, lecz też potrafi się bawić z innymi graczami. Spędzam na tym serwerze prawie cały dzień i według mnie to najlepsze godziny spędzone przed komputerem. Według zdania niektórych graczy, co już trochę pykają na tym serwerze, to jestem ogarnięty i umiem odgrywać RP.Jeżeli się nie dostane, to nie będę płakał na ts3, bo są o wiele lepsi ode mnie pewnie na tą funkcję i to rozumiem. To raczej tyle i chciałbym pozdrowić całą ekipę serwera oraz graczy co już długo na nim grają.

Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: Tak, lecz w czerwcu będzie trudno z powodu obozu.


Lubię czekoladowe ciasto i filmy dla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Offline

#11 2016-05-29 21:44:24

maciek07
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-14
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 46.0

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

maciek07 napisał/a:

Login z serwera: maciek07/Max
Imię: Maciej
Wiek: 14
Staż na serwerze: 12.45
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: nie miałem żadnych kar na serwerze
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon: TS3 mam, ale mikrofon popsuty
Czy cierpisz na dysleksję etc.: nie
Coś o sobie: Jestem cierpliwy, wyrozumiały i mądry. Moje hobby to karate. Bardzo interesuję się strażą pożarną i służbami mundurowymi. Bardzo lubię pomagać innym i ryzykować życie. W przyszłości pragnę zostać strażakiem.
Dlaczego PSLZ: Wybrałem ten serwer, ponieważ macie tutaj dużo frakcji, oraz można zrobić własny gang/organizacje. Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ nie lubię jak ktoś przeklina i wyzywa, to mnie od dawna wkurza w życiu. Myślę, że takim graczom, którzy przeklinają i wyzywają, powinna im się należeć kara. Lubię pracować dla serwera i pomagać mu. Moderator nie powinien przeklinać i wyzywać innych graczy (myślę że wtedy jest degrad).
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Jak już wcześniej wspominałem, lubię pomagać innym.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: postaram się [sred])

Pozdrawiam [sred])

Wspominam o nissanie 240sx (nie pamiętam jak to było, ale ok)

Offline

#12 2016-05-30 06:20:22

manson6581
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-30
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 31.0.1650.57

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Login z serwera: manson658
Imię: Kuba
Wiek: 14
Staż na serwerze: 3 tygodnie
Czy byłeś karany na serwerze, jeśli tak, to jak: nie
Czy posiadasz ts3 / sprawny mikrofon TS3:tak Mikrofon: za niedługo
Czy cierpisz na dysleksję etc.: nie
Coś o sobie: Napisz coś o sobie, jaki jesteś. ew. Mieszkam na Dolnym śląsku, gram w moim miastowym klubie piłkarskim (juniorów). Interesuje się pożarnictwem. Potrafię być: cierpliwy, Miły, pomocny.
Dlaczego PSLZ: Ponieważ podoba mi się ten servier i ma on bardzo miłą i pomocną Administracje.
Dlaczego Ciebie mamy przyjąć: Ponieważ już na wielu innych serverach byłem w administracji, znam sie na tym i myśle że dobrze mi pójdzie na tym stanowisku.
Czy jesteś w stanie wchodzić na serwer codziennie: TAK


Nissan 240SX – kompaktowy samochód sportowy przygotowany przez Nissana z myślą o rynku północnoamerykańskim w 1989. Zastąpił on w 1989 model 200SX (RWD). 240SX
wyposażony był w czterocylindrowy silnik KA24E o pojemności 2,4 l, który napędzał koła tylne. Model doczekał się dwóch generacji, S13 (1989-1994) oraz S14 (1995-1998), obie oparte były na płycie podłogowej S. Samochód wykazuje podobieństwo do innych modeli opartych na tej samej platformie: Silvia, 180SX oraz 200SX
http://wallpapercave.com/wp/9WRn6UY.jpg Jak tak patrze na to auto to mi sie zaczyna podobac ;D

Offline

#13 2016-05-31 17:44:52

Crasher
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-14
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Wątek w którym piszemy podania.

Rekrutacja zostaje zamknięta.


| RCON PSLZ | Generalny Inspektor SAPD |

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rp-life - cs-zabijaka - fursuit - zarabiamypieniadze - mythicrpg